wyszukiwanie zaawansowane
» Grunty

Producenci

Kontakt

Polecamy

Grunty

Grunty


Grunt to dobry plan remontu

Przemyślany plan oraz sprawdzona i zaangażowana ekipa wykonawców to ważne kryteria powodzenia w trakcie projektu, jakim jest remont. Ale to nie jedyne czynniki sukcesu. Grunt to wysoka jakość materiałów używanych podczas prac remontowych. Zdając sobie z tego doskonale sprawę, do Państwa dyspozycji oddajemy niezawodne grunty, emulsje gruntujące i preparaty gruntujące w przystępnych cenach.


Grunty budowlane i malarskie

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty sprawdzone w nawet najtrudniejszej warunkach remontowych. Ich skuteczność gwarantują renomowane marki: Alpol, Bosman, Grunder, Sil-Grunt, Atlas czy Super Grunt. Z doświadczeniem charakteryzujących najlepszych fachowców wybraliśmy dla Państwa produkty, które doskonale sprawdzą się w na każdej powierzchni. Są wśród nich: grunt pod tynki akrylowe, grunt pod tynki krzemianowe, bezbarwny grunt pod gładzie, grunt podtynkowy na podłoże betonowe, grunt pod tynki mineralne i silikonowe, grunt głęboko penetrujący, emulsja gruntująca różnych typów, grunt uniwersalny oraz akrylowy preparat gruntująco-penetrujący.

Wszystkie wymienione powyżej preparaty wzmacniają powierzchnię, na której są aplikowane, redukują nasiąkliwość powietrza i podnoszą przyczepność do podłoża ułatwiając nakładanie kolejnych warstw, przez co efekty remontu będą trwalsze. Produkty w tej kategorii są szybkoschnące, proste w aplikacji i wykonane z najwyższej jakości składników (np. na bazie wysokiej jakości wodnej dyspersji żywic polimerowych). Istotnym wyróżnikiem jest także ich uniwersalność, dzięki której mogą być nakładane na podłogi, ściany i sufity zarówno we wnętrzu budynku, jak i na powierzchniach zewnętrznych.

Sprawdź ofertę gruntów, emulsji i preparatów gruntujących o różnych pojemnościach dostępnych na HurtBudowlany.pl i przekonaj się, że masz w nas rzetelnych partnerów w remoncie.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl